UPM2D220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2D220MHD
UPM2D220MHD Hakkında
Nichicon UPM2D220MHD, 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 232 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 145 mA @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj devrelerinde ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V