UPM2C470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2C470MHD1TN
UPM2C470MHD1TN Hakkında
Nichicon UPM2C470MHD1TN, 47 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü 105°C'de garanti eder. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 330 mA (10 kHz) ve 220 mA (120 Hz) ripple current yüklenmesine dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V