UPM2C330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2C330MHD1
UPM2C330MHD1TO Hakkında
Nichicon UPM2C330MHD1TO, 33 µF kapasitansla 160V rated voltajında tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre devrelerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömrü ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı için uygun olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz frekansta 280 mA ve 120 Hz frekansta 175 mA ripple current kapasitesi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V