UPM2AR68MDD
CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2AR68MDD
UPM2AR68MDD Hakkında
Nichicon UPM2AR68MDD, 0.68 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 23 mA ve 120 Hz'de 11 mA ripple current değerlerine sahiptir. 23 Ohms impedansı bulunmaktadır. Lojik devreleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.68 µF
Impedance 23 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V