UPM2A471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A471MHD
UPM2A471MHD Hakkında
Nichicon UPM2A471MHD, 470 µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyona uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 10 kHz'de 2.2 A ve 120 Hz'de 1.76 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 47 mOhm'luk impedans değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V