UPM2A3R3MDD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A3R3MDD1TD
UPM2A3R3MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM2A3R3MDD1TD, 3.3 µF kapasitans ve 100 V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 4.1 Ohm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 54 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 27 mA kapasitesi 120 Hz'de güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yerini bulur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat lifetime garantisi ile endüstriyel ve consumer elektronik cihazlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Impedance 4.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V