UPM2A391MHD6
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A391MHD6
UPM2A391MHD6 Hakkında
Nichicon UPM2A391MHD6, 390µF kapasitanslı, 100V nominal voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 62 mOhms impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür sertifikasyonuna sahiptir. Radial Can paket türü ile through-hole montajını destekler. Yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 1.85A ve düşük frekans (120 Hz) koşullarında 1.43A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V