UPM2A390MPD1TD
CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A390MPD1TD
UPM2A390MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM2A390MPD1TD, 39 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 330 mOhm impedans ve 3000 saat ömür (105°C) ile standart performans sunmaktadır. Through-hole montajı için uygun olup -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 490 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 490 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V