UPM2A2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A2R2MDD1TD
UPM2A2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM2A2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through hole montajı ile radial can paketinde sunulmaktadır. Geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür elde eder. 10 kHz'de 43 mA ve 120 Hz'de 21 mA ripple current değerleriyle bilgisayar, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve genel amaçlı filtreler gibi uygulamalarda kullanılan bir komponenttir. 6.6 Ohm impedans değeri ile elektrik devrelerde gerilim düzenlemesi ve filtrasyona katkıda bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Impedance 6.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V