UPM2A2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A2R2MDD
UPM2A2R2MDD Hakkında
Nichicon UPM2A2R2MDD, 2.2 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olup ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Düşük empedansı (6.6 Ohms) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında 43 mA @ 10 kHz ripple akımı ile çalışabilir. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve genel amaçlı power supply devreleri gibi uygulamalarda kullanılan güvenilir bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Impedance 6.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V