UPM2A270MPD6
CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A270MPD
UPM2A270MPD6 Hakkında
Nichicon UPM2A270MPD6, 27 µF kapasitanslı, 100 V nominal voltaj ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantiler. 500 mOhms empedansi ile 10 kHz'de 380 mA, 120 Hz'de 205 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, sinyal işleme ve genel elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 380 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V