UPM2A120MED1TD
CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A120MED1TD
UPM2A120MED1TD Hakkında
Nichicon UPM2A120MED1TD, 12 µF kapasiteli, 100V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile ürün yapılmıştır. 10 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 1 Ohm impedansa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V