UPM2A120MED
CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A120M
UPM2A120MED Hakkında
Nichicon UPM2A120MED, 12µF kapasitanslı ve 100V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile donanımlı bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 1 Ohm impedans değeri ile karakterize edilen kondansatör, 10 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleransa sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde filtreleme, AC/DC dönüştürücülerde ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V