UPM2A100MED
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2A100MED
UPM2A100MED Hakkında
Nichicon UPM2A100MED, 10µF kapasitans ve 100V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole teknolojisi ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 105°C'de 2000 saatlik ömürlü tasarımlanmıştır. 10 kHz'de 104 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 1.2 Ohm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devre-leri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V