UPM2A010MDD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM2A010MDD1TD
UPM2A010MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM2A010MDD1TD, 1 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial can paketinde sunulan bu bileşen, 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. İşletme sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır. ±20% kapasite toleransı ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 13 mA ripple akım özellikleri vardır. 17 Ohm empedans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipinde olup, eski tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Impedance 17 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V