UPM1V821MHD1TO
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V821MHD1
UPM1V821MHD1TO Hakkında
UPM1V821MHD1TO, Nichicon tarafından üretilen 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömrü destekler. ±20% tolerans ile 32 mOhms empedans değerine sahiptir. 10 kHz'de 1.76A ve 120 Hz'de 1.49A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve darbe uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V