UPM1V560MED
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V560MED
UPM1V560MED Hakkında
Nichicon UPM1V560MED, 56 µF kapasitanslı 35 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve destek devreleri için tasarlanmıştır. 280 mOhms impedansı ile düşük direnç sunup, yüksek frekans uygulamalarında 295 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 180 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 295 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V