UPM1V471MHD6TN
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V471MHD6TN
UPM1V471MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1V471MHD6TN, 470 µF kapasitanslı, 35V nominal voltajda çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresine tanımlıdır. 55 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 1.27 A ve 120 Hz'de 1.01 A ripple akımı tolere edebilir. Through-hole montaj türü ile radial can paket içinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi birçok elektronik tasarımda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V