UPM1V390MED1TD
CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V390MED1TD
UPM1V390MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1V390MED1TD, 39 µF kapasitansla tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve destek kapasitansı görevlerinde kullanılır. Radial, Can paket tipinde sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 410 mOhms impedans değeri ile 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akımını tolere edebilir. ±20% kapasite toleransı ile hassas olmayan devrelerde rahatlıkla uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V