UPM1V330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM1V330MED1TD
UPM1V330MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1V330MED1TD, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilimde çalışmak üzere tasarlanmış olan bu radial montalı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatörün empedansı 490 mOhms'tür. Maksimum ripple akımı 10 kHz'de 225 mA, 120 Hz'de ise 125 mA'dir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam ömrüne sahip bu bileşen, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V