UPM1V270MDD1TD
CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V270MDD1TD
UPM1V270MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM1V270MDD1TD, 27 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 600 mOhm empedansı, 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 99 mA ripple current kapasitesi ile şebeke frekansı ve yüksek frekans uygulamalarında etkin filtre yapabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 99 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V