UPM1V151MPD6TD
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1V151MPD6TD
UPM1V151MPD6TD Hakkında
Nichicon UPM1V151MPD6TD, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, 120 mOhms impedans değerine ve 475 mA @ 120 Hz ripple current özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V