UPM1K820MPD1TD
CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K820MPD1TD
UPM1K820MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1K820MPD1TD, 82 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 250 mOhms impedans değerine sahiptir. 10 kHz'de 620 mA, 120 Hz'de 395 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 620 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 395 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V