UPM1K681MHD6
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K681MHD6
UPM1K681MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1K681MHD6, 680 µF kapasitansına ve 80V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömürdür. 65 mOhms düşük impedans ve 1.85 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile hassas olmayan uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V