UPM1K560MPD6TD
CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K560MPD6TD
UPM1K560MPD6TD Hakkında
Nichicon UPM1K560MPD6TD, 56 µF kapasiteli 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövde ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 360 mOhm impedans değerleriyle, 10 kHz'de 500 mA, 120 Hz'de 305 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V