UPM1K4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K4R7MDD1TD
UPM1K4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM1K4R7MDD1TD, 4.7µF kapasiteli 80V nominal voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 4.2 Ohm impedans özellikleriyle tasarlanmıştır. 10 kHz'de 53 mA ve 120 Hz'de 26 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve decoupling işlemlerinde genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 4.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 53 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V