UPM1K391MHD6TN
CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K391MHD6TN
UPM1K391MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1K391MHD6TN, 390µF kapasitansına sahip 80V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. 5000 saatlik ömür 105°C'de garantili olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 89 mOhm empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 1.45A, 120 Hz'de ise 1.12A'dir. ±20% toleranslı olup, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve ses amplifikatörleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V