UPM1K390MPD1TD
CAP ALUM 39UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K390MPD1TD
UPM1K390MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1K390MPD1TD, 39 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen cihaz, 105°C'de 3000 saatlik ömrü garantiler. 10 kHz'de 300 mA ripple akım kapasitesine ve 460 mΩ impedansa sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. Anahtarlama güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V