UPM1K331MHD6TN
CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K331MHD6TN
UPM1K331MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1K331MHD6TN, 330 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 5000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 99 mOhms düşük impedanstan yararlanarak 10 kHz'de 1.45A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 99 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V