UPM1K331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K331MHD
UPM1K331MHD Hakkında
Nichicon UPM1K331MHD, 330 µF kapasitansı ve 80V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile PCB'ye dik açıyla monte edilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 88 mOhm impedansı ile düşük ESR karakteristiği, 1.45A @ 10 kHz ripple current kapasitesi taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 88 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V