UPM1K270MED1TD
CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K270MED1TD
UPM1K270MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1K270MED1TD, 27 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radyal montajlı bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 220 mA ripple akımı (10 kHz) ve 115 mA ripple akımı (120 Hz) kapasitesine sahiptir. 630 mOhm empedansı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V