UPM1K180MED1TD
CAP ALUM 18UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K180MED1TD
UPM1K180MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1K180MED1TD, 18 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans, 1Ω impedans ve yüksek frekans ripple akımında 150 mA (10 kHz) kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve decouple uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V