UPM1K150MED1TD
CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1K150MED1TD
UPM1K150MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1K150MED1TD, 15 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu radial montaj komponenti, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 1.2 Ohm empedansı bulunmaktadır. 10 kHz'de 104 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri, zener regülatörleri ve genel DC uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V