UPM1J821MHD6
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J821MHD6
UPM1J821MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1J821MHD6, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisinde, 10 kHz'de 2.11A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.79A ripple akım kapasitesine sahiptir. 32 mOhms impedans değeri ile filtre, enerji depolama ve güç kaynağı uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.11 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V