UPM1J470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J470MPD1TD
UPM1J470MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1J470MPD1TD, 47 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile yapılmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 365 mA @ 10 kHz ve 215 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. 250 mOhms empedansı ile karakterize edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 365 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V