UPM1J391MHD6TN
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J391MHD6TN
UPM1J391MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1J391MHD6TN, 390µF kapasitanslı, 63V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.5A ripple akım ve 120 Hz'de 1.17A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 47 mOhm düşük impedans değeri ve ±20% tolerans özellikleri taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V