UPM1J331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J331MHD
UPM1J331MHD Hakkında
Nichicon UPM1J331MHD, 330 µF kapasitanslı, 63 V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat çalışma ömrüne sahiptir. 49 mOhm empedansı ve ±20% toleransıyla, 10 kHz'de 1.42 A, 120 Hz'de 1.09 A ripple current kapasitesi vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı, geniş uygulama yelpazesinde kullanım imkanı sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V