UPM1J150MED1TD
CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J150MED1TD
UPM1J150MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1J150MED1TD, 15µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı destekler ve -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 730 mOhms impedansı ve 185 mA @ 10 kHz ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve AC/DC dönüştürücüler gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 185 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 92 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V