UPM1J101MHD6
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1J101MHD6
UPM1J101MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1J101MHD6, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 140 mOhms impedans değerleri ile güç kaynakları, ses uygulamaları, filtre devreleri ve EMI suppressyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 5000 saat ömür ömrü 105°C'de garantilidir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 460 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V