UPM1H471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1H471MHD
UPM1H471MHD1TO Hakkında
Nichicon UPM1H471MHD1TO, 470µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömüre sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 44 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliği gösterir. 10 kHz'de 1.5A, 120 Hz'de 1.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V