UPM1H330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM1H330MED1TD
UPM1H330MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1H330MED1TD, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial montajlı komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. 430 mOhms empedansı ile düşük ESR özellikleri sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 135 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 430 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V