UPM1H102MHD6
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM1H102MHD6
UPM1H102MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1H102MHD6, 1000 µF kapasitanslı, 50V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve coupling/decoupling uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 5000 saat ömrü, 30 mOhms impedansı ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici elektroniği ürünlerinde yaygın olarak tercih edilir. 10 kHz'de 2.02 A ve 120 Hz'de 1.75 A ripple akım taşıyabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V