UPM1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1H
UPM1H101MPD1TD Hakkında
UPM1H101MPD1TD, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, kutu tipi paket ile Through Hole montajı destekler. Cihaz -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. 140 mOhms impedansı ve 410 mA ripple akım kapasitesi (120 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V