UPM1H100MDD1TA
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1H100MDD
UPM1H100MDD1TA Hakkında
Nichicon UPM1H100MDD1TA, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörün 50V versiyonudur. Radial through-hole monte tipi kasa tasarımıyla doğrudan PCB üzerine lehimleme için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman sabiti devrelerinde kullanılır. ±20% toleransa sahip kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 115 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple akımı kapasitesi ile düşük impedans (1.4 Ohms) uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V