UPM1E820MED
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E820MED
UPM1E820MED Hakkında
Nichicon UPM1E820MED, 82 µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 300 mOhms impedans değerine ve 285 mA ripple current kapasitesine (10 kHz) sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V