UPM1E561MPD1TD
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E561MPD1TD
UPM1E561MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1E561MPD1TD, 560µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. 55 mOhms düşük impedansı, 10 kHz'de 1.26A ripple akım taşıma kapasitesi ile güç kaynakları ve invertör devreleri gibi dinamik yük uygulamalarına uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saat 105°C ömür süresine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V