UPM1E471MHD6
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E471MHD6
UPM1E471MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1E471MHD6, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim değerine sahip bu radial bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin, 70 mOhms düşük empedansı, 10 kHz'de 985 mA ripple akım kapasitesi sayesinde yüksek frekans uygulamalarında başarılı performans gösterir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 985 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 785 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V