UPM1E391MHD6TO
CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E391MHD6
UPM1E391MHD6TO Hakkında
Nichicon UPM1E391MHD6TO, 390 µF kapasiteli, 25V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 80 mOhm impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 5000 saatlik ömür garanti (105°C'de) ve -55°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde tercih edilir. 920 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 920 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V