UPM1E331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E331MPD1TD
UPM1E331MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1E331MPD1TD, 330 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 795 mA ripple akım kapasitesiyle ve 3000 saat ömür garantisiyle (105°C'de) güç kaynakları, ses amplifikatörleri, regülatör devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 85 mOhms impedans değerleriyle, kompakt through-hole tasarımı PCB entegrasyonunu kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V