UPM1E331MPD1TA
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E331MPD1TA
UPM1E331MPD1TA Hakkında
Nichicon UPM1E331MPD1TA, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömre sahiptir. Düşük 85 mOhm impedans değeriyle 10 kHz'de 795 mA, 120 Hz'de 610 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, analog devreler, ses amplifikatörleri ve genel filtre uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V